Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автомобілі Ford будуть захищати водіїв від виїзду на зустрічну смугу

Ford розробив систему для захисту втомлених та неуважних водіїв.

Компанія Ford презентувала нову систему активної безпеки Wrong Way Alert. Функція буде попереджати водія про виїзд на зустрічну смугу руху. Перший, хто буде нею обладнаний – Ford Focus четвертого покоління.

Ноу-хау дозволить врятувати втомлених або неуважних водіїв від непоправної помилки, повідомив інженер-розробник систем допомоги водієві з європейського підрозділу Ford Ян Гестен.

"Наслідки такої помилки можуть бути жахливими. Втомлені відії, чи ті, що заплутались у дорожніх знаках або дезорієнтовані поганою видимістю через негоду можуть помилитися з поворотом — і раптово виявити, що вони піддали себе та інших людей на шосе серйозній небезпеці", - повідомив він.

Нова ситсема в автомобілях Ford буде працювати на базі функції розпізнавання дорожніх знаків, даних бортового навігатора і відеокамери, встановленої під лобовим склом.

Завдяки такій функції, навіть якщо водій проїде між двома знаками "проїзд заборонений", то електроніка сповістить його спеціальним звуковим сигналом, а також виведе на приладову панель графічне попередження.

Нагадаємо, що в Литві придумали світлофори для фанатів смартфонів. В одному з литовських міст встановили діодні смуги-світлофори.

ВідеоЛетючий концепт Aston Martin уже називають новим авто Бонда

В Aston Martin розробили концепцію літака, який в майбутньому допоможе розвантажити вулиці великих міст. Концепт VTOL обладнаний склом із доповненою реальністю, яке у режимі реального часу відображає важливу інформацію.

Летючий концепт Aston Martin уже називають новим авто Бонда

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції