Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автомобілі на єврономерах поступово завойовують вторинний ринок

За статистикою кількість пропонованих на вторинному ринку "євроблях" вже сягнула 19%.

Продажі автомобілів на іноземній реєстрації поступово набувають стабільності. Найбільші українські класифайдери вже виділили їх в окремі розділи. Великі сайти з продажу транспортних засобів автоматично вбивають у пошукові запити теги з розмитнених автомобілів, щоб не заважали "євробляхи", але і це не допомагає.

AUTOConsulting проаналізував ситуацію на ринку і підрахував, що до кінця літа "євробляхи" вже займають близько 19% вторинного ринку автомобілів, а значить кожна п'ята машина має іноземну реєстрацію. Сума угод коливається від кількох сотень доларів до 2 тисяч і в пропозиціях велика частина належить недешевим і преміальним автомобілям.

еврономера 2018
Аutoconsulting

Така ситуація зупиняє зростання продажів нових автомобілів в Україні. За даними видання, автомобілі на "єрономерах" щомісяця охоплюють 12 тисяч клієнтів.

Нагадаємо, що в липні парламент ухвалив у першому читанні законопроекти, що регулюють зниження ставок на легалізацію автомобілів на іноземній реєстрації. Водночас у Кабінеті Міністрів Володимир Гройсман пообіцяв припинити репресії щодо "євроблях" до угрегулування питання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції