Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автомобілі Skoda отримають доступ до цифрової приладової панелі

Оновлення концерну дійшли і до чеського бренду.

Нова віртуальна приладова панель вперше з'явилася на моделях Audi і Volkswagen, а нещодавно поширилася і на моделі Seat і Cupra. І тільки зараз стають доступними для встановлення у верхні комплектації Skoda Octavia, Superb і Karoq, а позашляховик Kodiaq отримає опцію тільки до кінця цього року. Про це повідомляє AutoCar.

Skoda
AutoCar

Система виглядає схожою на інші, що дісталися одноплемінникам: вона має великий екран високої чіткості TFT з настроюваним компонуванням і 3D-графікою замість традиційних аналогових циферблатів. Користувач сам встановлює пріоритети в інструментах по карті sat-nav, а також вибирає між екранами інформації про розваги, поїздки і керування. Елементи управління, встановлені на рульовому колесі, дозволяють переміщатися між різними дисплеями і змінювати масштаб карти.

Skoda
AutoCar

Опція доступна у комплектаціях SE і вище, а також від специфікацій SE L і вище на моделях Karoq і Kodiaq. А ось менших моделей бренду ця опція не торкнеться, оскільки машини цього сегмента базуються на старій платформі, а також таке оновлення може серйозно вплинути на вартість доступних автомобілів.

Нагадаємо, що в компанії Tesla випустили оновлення, яке торкнеться безпеки і зручності доступу. Так для підстраховки машина зможе використовувати всі вісім камер, які розташовані по корпусу електрокара.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції