Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автомобільний концерн Mahle підбив підсумки продажів своєї продукції в Україні

На сьогодні концерн Mahle – глобальний постачальник високоякісних деталей для автомобільної і моторобудівної промисловості зі штаб-квартирою в Штутгарті.

У Кракові компанія Mahle підбила підсумки продажів своєї продукції за 2017 рік на території України, Польщі та у країнах Балтії. Офіційний представник Mahle в Україні – "Авто Трейд Компані" посіла II місце в зазначеному регіоні в номінації "Продаж деталей для двигуна".

Про це повідомив засновник "Авто Трейд Компані" Ігор Ігорович Черненко.

На сьогодні концерн Mahle – глобальний постачальник високоякісних деталей для автомобільної і моторобудівної промисловості зі штаб-квартирою в Штутгарті. Всі заводи компанії сертифіковані за міжнародними стандартами OS 9000 і ISO 9001.

За словами Ігоря Черненка, Mahle Group включає в себе Mahle GmbH, KNECHT Filter Group і MWP Mahle – J. Wizemann – Pleuco GmbH, ключовими напрямами яких на сьогодні є виробництво поршнів і компонентів двигунів, систем фільтрації і систем приводу клапанів.

"Концерн Mahle сьогодні перебуває на шляху до групи 30 найбільших постачальників автомобільної промисловості світу, зазначив Ігор Черненко. – Філії Mahle розташовані практично на всіх континентах, більше 20 представництв в Європі, включаючи Німеччину, Австрію, Францію. 9 філій в США, 4 філії в Бразилії і так далі. В Україні світовий бренд представляє наша компанія", – зазначив Ігор Черненко.

Науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки, що почалися в 30-х роках XX століття в "центральної лабораторії поршнів", тривають і сьогодні: науково-дослідні і дослідно-конструкторські розробки пріоритетні для Mahle.

"Поряд з фундаментальними дослідженнями і розробками, орієнтованими на впровадження, фірма Mahle в своїх 4 найбільших науково-дослідних центрах в Штутгарті, Детройті, Сан-Паулу і Токіо активно веде розробки "на місцях" для великих замовників. До основних завдань належать: освоєння технологій, що сприяють поліпшенню параметрів двигуна внутрішнього згоряння, зокрема, зниженню витрати палива і емісії вихлопних газів, з метою досягнення значень максимально наближених до абсолютних. Від прямого вприскування в бензиновому моторі, варіабельного приводу клапанів і систем з екологічно чистим елементом, що фільтрує,  до найвищих значень максимального тиску в дизельному двигуні", – підкреслив засновник "Авто Трейд Компані".

Також Ігор Черненко повідомив, що в першому півріччі 2018 року "Авто Трейд Компані" вже збільшила продажі продукції компанії Mahle на 19% порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Довідка про "Авто Трейд Компані":

"Авто Трейд Компані" працює на ринку України з 1995 року.  Компанія орієнтована на оптові продажі запчастин для моторної і трансмісійної групи, підвіски автомобіля. На сьогодні "Авто Трейд Компані" – офіційний представник в Україні 38 міжнародних компаній, серед яких: Kolbenscmidt, Mahle, Reinz, Sampa, Febi, BF, Freccia, Optibelt, Bilstein, Texar. На центральному складі, розташованому в Києві, на площі 3500 кв.м. постійно в наявності – понад 300 тис. автозапчастин.  Власна служба логістики дозволяє клієнтам "Авто Трейд Компані" отримувати запчастини в Києві і області протягом 1,5–2 годин, а в регіонах України — вже наступного дня.  Дилери і торгівельні партнери компанії працюють у всіх обласних центрах і великих містах України.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції