Автопілот Tesla на двох моделях наділили важливою функцією

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Автопілот Tesla на двох моделях наділили важливою функцією

twitter.com/fun_gmb

Але водій все ще повинен контролювати ситуацію.

Компанія Tesla наділила автопілот у двох своїх моделях Model 3 та Model Y важливою функцією.

Про це повідомляє Electrek.

Так, після кількох інцидентів з постраждалими, американський виробник вирішив оновити софт системи Autopilot на цих електрокарах , навчивши його розпізнавати проблискові маячки.

Зазначається, що в разі активності функції Autosteer та рух швидкісною трасою в темний час доби автоматика Tesla тепер самостійно знижує швидкість електромобіля і видає на центральний дисплей повідомлення про необхідність сповільнитися, якщо бортові камери виявляють на дорозі автомобіль екстрених служб з увімкненими проблисковими маячками.

Попутно видається звуковий сигнал і попередження про необхідність тримати руки на кермі. Як тільки електромобіль мине автомобіль екстрених служб, швидкість руху автоматично збільшується до обраної раніше. Її також можна збільшити, доторкнувшись ногою до педалі акселератора.

Водночас виробник попереджає автовласників, що автоматика Tesla Model Y і Model 3 не завжди здатна розпізнавати проблискові маячки машин екстрених служб. Водієві пропонується завжди стежити за дорогою і бути готовим до негайних дій.

Додамо, що поява нової функції у електромобілів Tesla була обумовлена розслідуванням Національного управління безпеки руху на трасах (NHTSA) 11 випадків зіткнення машин марки Tesla з автомобілями екстрених служб. Оновлення буде доступно з новою версією ПЗ 2021.24.12.

Раніше розповідалося про те, що американські дослідники визнали автопілот Tesla небезпечним, але це не провина компанії.

Наступна публікація