Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автопром Італії ризикує втратити $5,7 млрд інвестицій від Fiat-Chrysler

Концерн відреагував на податки для автомобілів на пальному.

Концерн Fiat-Chrysler заявив, що відмовиться від вкладення 5,67 млрд доларів в електрокари італійських марок, якщо уряд країни підвищить податки на бензинові і дизельні авто.

Про це повідомляється на сайті AutoNews з посиланням на текст листа від глави FCA в Європі П'єтро Горлиера.

"Якщо ці заходи будуть підтверджені до 2019 року, потрібно ретельно вивчити їхній вплив і оновити уже оголошені плани", - йдеться у листі.

Таку заяву у Fiat Chrysler Automobiles зробили після того, як у поправці до закону про бюджет Італії на 2019 рік з'явилися пункти, що стосуються електрокарів і паливних машин. В них повідомляється, що покупці екоавтомобілів можуть отримати субсидії до шести тисяч євро. У той же час за бензинові і дизельні авто можуть ввести доплату до трьох тисяч євро.

Після листа з концерну в уряді Італії пообіцяли переглянути цей пункт бюджету. Тим не менш, у парламенті країни є партії, які виступають за податок. Тому кінцевий підсумок розгляду поки що невідомий.

Раніше згадувалося, що екс-главі Nissan пред'явлені офіційні звинувачення за аферу з податками. Колишньому голові правління автоконцерну Nissan Карлосу Гону висунули в Японії звинувачення в ухилянні від податків і фінансових зловживаннях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції