Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автопрому Росії прогнозують обвал 2019 року

Ціни на авторинку можуть знову полізти вгору.

2019 року автопрому Росії пророкують сильний спад продажів. Причиною цього може послугувати зростання ПДВ з 18 до 20%, можливе посилення санкцій США і стрибок продажів наприкінці 2018-го.

Про це повідомляє РБК з посиланням на слова голови комітету автовиробників Асоціації європейського бізнесу (AEB) Йорга Шрайбера.

2018 року продажі легкових і легких комерційних автомобілів у Росії зросли на 12,8% і склали 1,8 млн штук. При цьому, вже 2019-го зростання прогнозують орієнтовно на 3,6%. Це тільки загалом за рік, але перші квартали, на думку Шрайбера, можуть бути навіть збитковими.

Недивлячись на песимістичні прогнози "АвтоВАЗ" має свої цілі на 2019. Так, виробник розраховує підняти продажі на 10% у новому році і зберегти за собою рекордні 20% авторинку Росії. Виробник "відхопив" таку частину покупців вперше за сім років.

Тобто криза тільки сприяла продажам Lada. Ймовірно, річ у тім, що покупці відмовляються від моделей, які подорожчали, на користь "АвтоВАЗ". Це підтверджує і те, що за останні п'ять років середні ціни на легковики зросли на 57%, а їх продажі за цей період у Росії знизилися лише на 36%. Тобто певний "прошарок" почав купувати за ті ж гроші "бюджетніші" автомобілі.

Нагадаємо, що російський автопром оголосили надзбитковим. Витрати на галузь перевищують прибуток у п'ять разів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції