Авторитетне видання показало реальних гравців ринку електрокарів 2019 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Tesla поступово відбиває покупців на різних світових авторинках.

Станом на початок 2019 року у світі зареєстровано 5,6 млн електрокарів, гібридів і автомобілів на водні. За останній рік їхня кількість збільшилася на 64%.

У підрахунок включені легкові і легкі комерційні авто, пише Electrive з посиланням на дослідження агентства ZSW.

Головними драйверами ринку електрокарів залишаються США і Китай. Це наочно відображено в кількості авто, зареєстрованих у цих країнах. Так, у Китаї нараховано 2,6 млн електрокарів, що майже вдвічі більше, ніж роком раніше (1,35 млн). Також китайцям належить майже половина всіх екомобілів світу.

У США цей показник зріс вів 757 тисяч до 1,1 мільйона авто на електриці.

У Європі лідером з купівлі електрокарів залишається Норвегія з показником понад 298 тисяч реєстрацій. Країні належить третє місце у світі. Одразу за нею слідує Японія – 246,3 тисячі авто, Франція – 204,5 тисячі, Велика Британія – 185,8 тис., Нідерланди – 145,8 тисяч, Німеччина – 141,6 тисячі, Канада – 89,7 тисячі, Швеція – 77,8 тисячі, Південна Корея – 57,4 тисячі, Іспанія – 42,2 тисячі і Швейцарія – 34,8 тисячі.

Слід, звичайно, відзначити, що цей рейтинг не включає чисельність населення, а тільки загальну кількість транспортних засобів.

рейтинг_2
electrive.com
Глобальні продажі і реалізація електрокарів за 2018 рік у різних країнах

Серед марок лідером з продажу електрокарів в 2018 році стала Tesla, про що в один голос повідомляють різні агентства. Друге місце дослідники з ZSW віддали китайської компанії BYD. Так, Tesla реалізувала 233,7 тисячі електрокарів, а автомобілі BYD купило 215,8 тисячі осіб.

Разом з тим абсолютним лідером з продажів за 2014-18 року стали все ж BYD – 517 тисяч авто. Tesla реалізувала 500 тисяч одиниць. Така тенденція може дуже швидко змінитися після повноцінного виходу американського стартапу на ринок Китаю і запуску Tesla Model 3 в Європі.

Варто відзначити, що третє місце світових продажів електрокарів займає Nissan. Компанія реалізувала майже 380 тисяч електрокарів за весь час. За 2018 рік марка продала 87,5 тисячі авто, поступившись третім місцем китайській компанії BAIC.

рейтинг_1
electrive.com
Глобальний рейтинг компаній з продажу електрокарів і показники продажів за 2018 рік

Нагадаємо, що авторитетні видання прогнозують, що 2019 року продажі електрокарів у світі зростуть на 40%. В Європі, за прогнозами, продажі складуть близько 500 тисяч електрокарів. Ключовими покупцями стануть жителі Скандинавських країн, у тому числі Норвегії, та Німеччини. Зростання зацікавленості електрокарами чекають в Італії.

ВідеоУкраїнці придбали рекордну кількість електрокарів у 2018 році - Економічні новини

Виплачувати субсидії готівкою почнуть вже у березні. Це стосується тих українців, яким субсидію призначили із жовтня минулого року - повідомляють у Мінсоцполітики. Укрзалізниця цього року планує у кілька разів підвищити вартість квитків.  Про це йдеться у фінплані компанії. У 2018 році в країні придбали майже 5 з половиною тисяч електромобілів, що майже вдвічі більше, ніж у 2017-му. 

Українці придбали рекордну кількість електрокарів у 2018 році - Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції