Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електрокар отримає запас ходу близько 700 кілометрів на одному заряді.

У середу, 28 листопада, на автосалоні у Лос-Анджелесі компанія BMW представила публіці концепт електричного кросовера Vision iNeXT, який дебютував у польоті на Boeing 777.

Під час презентації представники баварської компанії пообіцяли, що концепт обов'язково знайде своє втілення у серійної моделі, пише AutoCar. У продажі кросовер на електриці від BMW має постуцпить вже 2020 року.

Варто відзначити, що електрокар перегукується дизайном з кроссовером BMW X5 і у зв'язку з чим маркується як "спортивний транспортний засіб". При цьому Vision iNeXT побудований на абсолютно новій платформі, яка служить базою для будівництва все нових електромобілів і гібридів бренду.

Джерело з BMW розповідає, що для будівництва електрокарів у компанії будуть використовуватися лише дві платформи. Одна для автомобілів з передньою ведучою віссю, інша – для авто з повним або заднім приводом.

Електрокари BMW, зокрема, Vision iNeXT, отримають пристойний запас ходу до 700 кілометрів, що звучить дуже непогано. Гібридні моделі зможуть на електриці подолати близько сотні кілометрів без підзарядки.

Варто відзначити, що BMW iNeXT обладнаний автопілотом, але якого рівня не повідомляється. У компанії обіцяють, що серійна модель отримає самохідну систему четвертого або п'ятого рівня.

Раніше згадувалося, що на автосалоні в Лос-Анджелесі Mitsubishi показала електроконцепт e-Evolution. Всередині кросовер нагадує салон винищувача.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції