Балансування колес на автомобілі: в яких випадках це слід робити під час сезонної заміни шин

Балансування колес на автомобілі: в яких випадках це слід робити під час сезонної заміни шин

Associated Press

Усе залежить від самої поведінки машини.

Водіям розповіли, коли саме потрібно проводити балансування коліс на автомобілі під час сезонної заміни шин.

Про це йдеться в Auto.Today.

Так, деякі автомобілісти не знають, чи потрібно взагалі балансувати колеса в разі кожної сезонної заміни. Подібне питання виникає тільки у тих водіїв, які мають літню і зимову гуму.

Зазвичай радять балансувати колеса за пробігу від 10-15 тисячі км. Якщо ви за сезон проїжджаєте менше, то балансувати не слід, крім певних випадків, про які йдеться нижче.

Досвідчені водії рекомендують стежити за поведінкою автомобіля. Якщо биття рульового колеса немає, то і балансування не потрібно. Биття задніх коліс відчувається менше, але сильний дисбаланс ви повинні відчути. Щоправда, недосвідчені водії можуть не звернути на це увагу.

Балансування необхідно, якщо після останньої подібної процедури автомобіль потрапляв на великій швидкості в глибоку яму. У цьому разі фахівці рекомендують звернутися за відповідною послугою на сервіс.

Окрім того, балансування потрібно, якщо у вашої машини немає антиблокувальної системи гальм, а ви на асфальті часто гальмуєте "на юз". Також слід обов'язково звернутися на сервіс, якщо минулого сезону ви помітили вібрацію, але відклали балансування на майбутнє.