Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько з сином зняли на відео спробу врятуватися від пожежі на позашляховику

Люди на машині намагалися проїхати через лісову пожежу але їм довелось покинути авто і рятуватись пішки.

Чоловік сімдесяти років з сином відпочивали в Національному парку Вайомінгу, коли під час грози блискавка влучила в дерево і почалася лісова пожежа. Тисячі акрів лісу вздовж озера Макдональд палали, як передає MailOnline. Люди спробували проїхати через ліс до озера, щоб врятуватися і зняли поїздку на відео.

Хлопець з батьком на орендованому позашляховику пересувалися спокійно поки машина не нагрілася. На відео чути, що батько заспокоює сина, вважаючи, що вони зможуть впоратися, він навіть намагався відсунути гарячі дерева з шляху машини. Але в результаті син умовив тата залишити позашляховик і бігти пішки.

Пізніше хлопець у Facebook писав про те, що вони все ж таки врятувалися. Вони пройшли через вогонь до озера, де знайшли двох співробітників парку на човні. Хлопець повідомив, що відпливши від берега вони бачили як вибухнув автомобіль. Він зазначив, що тільки вища сила допомогла їм уникнути смерті.

Видання повідомило, що пожежа у Хау-Рідж спалила понад 7800 акрів лісу.

Нагадаємо, що в США з-за сильного дощу річка вийшла з берегів і затопила довколишні споруди, в тому числі і автосалон. Звідки вода забрала кілька десятків позашляховиків.

Вибір редакції