Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Bentley припинить виробництво спорткарів

У Bentley привідкрили завісу над планами компанії на найближчі роки.

У Bentley планують припинити виробництво спорткарів. При цьому, компанія сфокусується на створення автомобілів класу "Люкс".

Про це повідомив глава Bentley Едріан Холлмарк під час інтерв'ю для Autocar.

Він пояснив, що ринок спортивних автомобілів вже давно нестійкий і тенденції "одужання" не передбачається. Разом з тим, середній вік покупців Bentley з кожним роком зростає. При цьому на ринку є не більше 70 тисяч авто люксового сегменту із середньою ціною 170 тисяч євро, тому цей сектор абсолютно необжитый.

У той же час кількість мільйонерів у світі стрімко зростає. У 2000 році на планеті було 574 мільярдера, а зараз їх кількість досягла 2500. Чисельність мільйонерів за той же час зросла майже в чотири рази, до 18 млн.

Так, керівник вважає, що "Великій п'ятірці": Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce, Aston Martin, Bentley, слід готуватися до зростання приблизно на 50% до 2025 року.

Крім того, на підприємстві вважають дуже перспективною галузь гібридних авто.

"Якщо б мене запитали п'ять років тому, я б сказав, що людям не потрібні гібриди. Але сьогодні все по-іншому. Бренд Porsche зумів піднести E-Hybrid як кращу версію своєї моделі. Вони зламали код. Нам теж потрібно це зробити", - повідомив Холлмарк.

Нагадаємо, що Bugatti майже розкрило неймовірно швидкий суперкар. Найшвидший гіперкар отримає назву на честь французького гонщика Альберта Диво.

Вибір редакції