Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Оригінальні деталі відсканують, а копії будуть виготовляти на старовинних прес-формах.

Компанія Bentley планує випустити 12 копій свого знаменитого спорткара Blower Continuation, який брав участь у змаганнях на витривалість 1929 року.

Всього у світі було випущено чотири оригінальні моделі, пише AutoTimesNews.

У повідомленні говориться, що всі автомобілі уціліли до нашого часу і є найціннішими зі збережених Bentley. Крім згаданих перегонів на витривалість, раритетні спорткари колись брали участь і в інших змаганнях, серед яких 24 години Ле-Мана.

У компанії вирішили випустити саме 12 рестмодів, тому що культові авто у сумі взяли участь у 12 гонках. Репліки будуть повністю копіювати оригінали. Єдине, що доопрацюють в авто – це системи безпеки.

Таким чином, воскреслі зразки отримають сталевий каркас, пружинну підвіску і 400-мм механічні барабанні гальма, а також оригінальний чотирициліндровий 16-клапанний двигун об'ємом 4398 куб. см, потужністю 240 к. с.

Щоб створити рестмоди, підрозділ Bentley Mulliner розбере один з оригінальних авто на окремі частини перед каталогізацією і скануванням кожної з них для створення цифрової моделі. Потім інженери Bentley будуть використовувати пресформи 1920-х років і оснащення для створення 12 комплектів деталей на основі цієї моделі, які потім будуть зібрані готові автомобілі.

Оригінальний Bentley, який продовжує регулярно використовуватися на виставках, буде потім відновлений.

Bentley_3
Bentley

Раніше згадувалося, що Volkswagen випустить електричні рестмоди Beetle "Жук". Ретромоделі нашпигують електронікою від моделі e-Up.

Залиште свій коментар

Вибір редакції