Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Безпілотники перетворять машини у борделі на колесах – дослідження

Секс у безпілотниках стане популярним орієнтовно 2040 року.

Останні дослідження показали, що майже 60% жителів Америки займалися сексом в автомобілі. При цьому поява безпілотників дозволить людям займатися сексом просто під час руху.

Така тенденція зробить самохідні машини серйозними конкурентами готелів, йдеться у масштабному дослідженні видання "Annals of Tourism Research".

Безпілотники дозволять людям не просто лягати спати в них, але ще і при цьому пересуватися з пункту А до пункту Б. Це значна перевага. Такий висновок змусив дослідників замислитися, що ж пасажири ще можуть робити в автомобілі крім сну. Звільнена від кермування людина може також обідати у поїзді. І, природно, що люди почнуть також займатися сексом просто у дорозі.

Можливість такої тенденції підтверджує ще й те, що в багатьох американських фільмах люди займаються сексом в автомобілі і це вже нікого не дивує.

При цьому, безпілотники можуть просто перетворитися у борделі на колесах. Особливо така тенденція може вкорениться в містах, де проституція є законною.

Так, у Європі є міста, де існують цілі вулиці червоних ліхтарів. Хоча зараз складно уявити, що вони будуть функціонувати на колесах, але наявність безпілотника звільняє чоловіка від потреби у готелі.

Дослідники стверджують, що до 2040 року секс у автопілотованій машині стане для людей нормою.

Раніше повідомлялося, що з'явився рейтинг професій, власникам яких краще не сідати за кермо. Найчастіше в аварії потрапляють фінансові аналітики.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції