Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше 120 тисяч гібридів і електрокарів концерну VW AG підлягають відкликанню

У групі Volkswagen підтвердили, що відгук може торкнутися EV брендів VW, Audi і Porsche через отруйні речовини у складі акумуляторів.

Зараз концерн Volkswagen Automotive Group знаходиться на стадії погодження з Німецьким автодорожнім управлінням (KBA) ймовірного відкликання 124 тисяч електрокарів і гібридів, що входять до складу брендів. Про це пише журнал Wirtschaftswoche за повідомленням прес-центру концерну.

Проблема в тому, що важкий метал, званий кадмієм, може бути небезпечним і його в значній кількості заборонено використовувати в автозапчастинах. Але його було виявлено в зарядному пристрої, який постачається групі для всіх електричних і гібридних автомобілей, виготовлених VW, Audi і Porsche. Це стосується моделей, випущених в 2013 році і до поточного місяця.

VW повідомив KBA минулого місяця, що частина містила 0,008 грама кадмію на пристрій. Ненадовго у компанії призупинили виробництво всіх моделей, в яких застосовували речовину. Пауза триватиме до тих пір, поки в компанії не зможуть використовувати новий склад, який вже було розроблено.

Німецький виробник відзначає, що кадмій міцно запаковано в батарейні блоки, розташовані під задньою віссю і не може завдати шкоди власникам. Але в KBA наполягають на відкликанні.

Концерну належить офіційно оголосити про відкликання та повідомити власників постраждалих автомобілів про схему заміни блоків.

Нагадаємо, що в Україні планувався відгук автомобілів Volkswagen Golf з-за помилок заповнення сертифікатів. Це стосується дизельних універсалів мексиканської збірки, які спочатку призначалися для ринку Південної Америки, але були забраковані з-за порушень в показниках рівня шкідливих речовин у вихлопах.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції