Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше 40 автомобілів отримали лікарні Полтавської області

35 "Сітроенів" та ще 7 пересувних комплексів Isuzu обслуговуватимуть районні лікарні області.

Вчора, 5 липня, медичні заклади Полтавської області отримали 35 нових автомобілів Citroen Berlingo для збору аналізів та 7 пересувних комплексів на базі автомобіля Isuzu для комплексної діагностики.

$ 1,8 мільйона на закупку лікарських автівок виділив Світовий банк, що надав позику уряду України на реалізацію проекту, передає місцеве видання "Полтавщина".

35 машин Citroen Berlingo будуть передані у регіональні Центри первинної медико-санітарної допомоги. Пересувні комплекси перебуватимуть в автопарку Департаменту охорони здоров’я і виїжджатимуть у райони за розробленими графіками обстеження населення.

Авто для лікарень Полтавщини_2
poltava.to

Пересувні комплекси оснащені сумками-укладками, до складу яких входять портативні ЕКГ-апарати з функцією дистанційної передачі даних, електронні ваги, ростомір, електронний тонометр, офтальмоскоп, лабораторна центрифуга, бактерицидний опромінювач тощо. В автомобілях виділено робочі місця для прийому хворих двома бригадами медичних працівників. Окремо виділено санвузол.

Авто для лікарень Полтавщини_4
poltava.to

Пересувні комплекси на базі Isuzu оснащені всіма необхідними меблями, а також гідравлічним підйомником для людей з обмеженими можливостями.

Авто для лікарень Полтавщини_3
poltava.to

Пересувні комплекси та автомобілі для перевезення крові та біоматеріалу передані в рамках реалізації в області субпроекту "Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області" проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей". Реалізація проекту стала можливою після позики Світового банку Уряду України.

Раніше згадувалось, що низка держустанов придбали російські "ПАЗи" за бюджетні гроші. Зокрема, є інформація, що Нацполіція Сумської області відкрила кримінальну справу "за фактом злочинної змови між компанією "Радіал-Україна" та департаментом освіти Сумської обладміністрації за закупівлю шкільних автобусів".

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції