Bloomberg склав рейтинг країн за вартістю бензину

Видання порівняло ціни на паливо і його доступність для населення.

Авторитетне видання склало рейтинг країн за вартістю бензину, його доступністю, а також відзначило скільки відсотків доходу населення витрачає на пальне. Дослідження охопило 61 країну.

Рейтинг з'явився на сайті Bloomberg.

Так, середня вартість за галон бензину становить 2,6 долара. Саме така ціна відзначена у США, які перебувають на 11 місці. Більшість країн купують паливо значно дорожче. Нижча ціна зазначається у Пакистані ($2,59 за галон), Росії ($2,48), ОАЕ ($2,22), Саудівській Аравії ($2,06), Малайзіяї($2,01), Єгипті ($1,64), Нігерії ($1,54), Кувейті ($1,31), Ірані ($0,54).

При цьому у Венесуелі вартість палива відзначена як найдешевша: $0,01 за галон.

Разом з тим далеко не у всіх країнах дешевизна палива означає його доступність для населення. Так, у цьому відношенні США перебуває на 3 місці. Доступніше паливо у Кувейті та Венесуелі (позначено як 0,00%, що може бути пов'язано з відсутністю інформації з регіону).

Цікаво, що Пакистан, який має ціну за галон палива дешевшу, ніж в Америці, перебуває на останній сходинці за доступністю. Росія перебуває на 31 місці поступившись місцем безлічі країн з дорожчим бензином.

У стовпчику співвідношення заробітку до розтрат на пальне США займають 44 сходинку. В країні житель з автомобілем витрачає 1,79% доходу на бензин. Більшість європейських країн знаходяться нижче Америки. У Росії на паливо витрачають 2,13% доходу, згідно з дослідженням Bloomberg. Навіть ця цифра відправляє країну на 51 місце з 61-го.

Варто відзначити, що Україну і ще низку країн не включили до дослідження.

Bloomberg рейтинг
Bloomberg.com

Раніше згадувалося, що автогігантів звинуватили в маніпуляціях з витратою палива машин. Той, хто купує новий автомобіль, як правило, керується у своєму виборі у тому числі і показниками витрати ним пального. Проте у реальних умовах авто "з'їдають" у середньому на 39% більше палива, ніж вказують виробники.

Відео У Мексиці стався черговий вибух через незаконне викачування нафти

У штаті Ідальго лише 10 днів тому загинули 115 мексиканців, які так само намагалися викачати пальне з трубопроводу. Поранень тоді зазнали десятки людей. Влада країни пообіцяла провести розслідування. Утім, поки слідство триває, нові крадії бензину врізалися до нафтопроводу лише за 50 кілометрів від міста, де сталася трагедія.

У Мексиці стався черговий вибух через незаконне викачування нафти

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів