Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Боротьба з коронавірусом. У Китаї таксі почали безкоштовно возити медиків

Служба Didi надала сотні автомобілів для перевезення лікарів.

У парі китайських міст таксі-сервіс Didi Chuxing пропонує цілодобовий безкоштовний транспорт для всіх медиків, які працюють у клініках з лікування коронавіруса.

Про це повідомляє пресслужба DiDi Global.

У повідомленні говориться, що таксі-сервіс виділив 200 автомобілів з водіями-партнерами у місті Ухань для перевезення лікарів. Також DiDi надав громадський автопарк за підтримки 1,3 тисячі водіїв-добровольців.

Раніше влада Уханя оголосила про плани зі створення парку таксі з шести тисяч осіб для обслуговування мобільності жителів Ухани.

У Шанхаї сервіс надав автомобілі у районах Пудун, Цзинань і Сюйхой. Перша партія з 300 водіїв-партнерів вже випущена на дороги, а DiDi покриває всі витрати автопарку.

Від минулого тижня DiDi роздає маски і дезінфікувальні засоби у всьому Китаї. Всім водіям і пасажирам DiDi настійно рекомендують носити маску, а водії зобов'язані регулярно дезінфікувати і провітрювати свої транспортні засоби.

Нагадаємо, що Tesla зупиняє завод в Китаї через коронавірус. Американська компанія також інвестує $700 тисяч на його ліквідацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції