Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Bowler випустить гоночний позашляховик на базі Land Rover Defender

У британській компанії опублікували перший тизер, показує майбутній новий автомобіль.

Ательє Bowler знаходиться в англійському місті Белпер, округу Дербішир, і створює гоночні позашляховики. В основному вони беруть за основу моделі Land Rover і Range Rover. І зараз вони взялися за доопрацювання Defender, а перший тизерний ролик вже з'явився в Twitter.

Контурні обриси мало говорять про зміни та деталі нової моделі Bowler, але в основу ляже платформа Cross Sector Platform наступного покоління. Це запатентоване Bowler і унікальне шасі для прокатки, пропонує універсальну платформу для транспортних засобів. Більш того, вона дозволяє використовувати загальну електричну архітектуру, двигуни і трансмісію, причому не прив'язуючись до виробника. Це говорить про те, що силова установка може бути взята у альтернативного виробника, а не від Land Rover, і що у нього може бути навіть трансмісія 6x6.

Якщо судити по рику, який чути в ролику, то під капотом може виявитися і восьмициліндровий агрегат. Видавати потужність він буде значно більшу, ніж звичайно. Але щоб дізнатися більше подробиць нам доведеться стежити за сторінкою в соціальній мережі, адже в Bowler обіцяють випустити більше "звуків" й "Фрагментів" в найближчі кілька тижнів.

Нагадаємо, що Land Rover готується відроджувати старі назви та створювати під них нові моделі розкішних кросоверів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції