Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Транспорт вийшов неймовірно довгим і з жахливим дизайном.

У Мережі показали саморобний електричний мотоцикл-монстр Streamliner з мегапотужним двигуном у 286 к. с.

Небезпечно довгий байк створив і тестує інженер-механік Шеа Найквіст, а результати викладає на своєму YouTybe-каналі.

Судячи з публікацій, мотоцикл отримав масивні і важкі LiFePO4 акумулятори потужністю 22 кВт-год, а електричний двигун видає 200 кВт або 286 к. с.

Через величезні батареї та інші технічні причини двоколісний транспорт вийшов неприродно довгим. Як результат, ентузіаст вчепив на середині корпусу два допоміжних коліщатка, які роблять можливим керування мотоциклом на маленьких швидкостях.

Під час першого експерименту Найквіст зміг розігнати свого "Франкенштейна" до 30 км/год винятково для того, щоб зрозуміти, чи їде він взагалі.

У наступних тестах він зважився на 130 км/год. При цьому мотоцикліст навіть вирішив прибрати допоміжні колеса. Тим не менш його гранична швидкість залишається незвіданою.

Найквіст говорить, що нинішній "рекорд" всього 10% від доступної потужності для його транспорту. Він упевнений, що зможе в перспективі встановити абсолютний рекорд швидкості серед електромобілів.

Раніше згадувалося, що з'явився швидкісний електробайк з батареями в стилі двигуна V8. Мотоцикл може розвивати швидкість 241 км/год.

Залиште свій коментар

Вибір редакції