Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Божевільний п'яний водій". Автопілот Tesla піддали жорсткій критиці

Авторитетне видання розкритикувало Tesla за тестування нових функцій на власниках електрокарів.

Нову функцію електрокарів Tesla, яка дозволяє викликати електрокар до себе за допомогою смартфона, порівняли з "божевільним п'яним водієм".

Про це написало видання ConsumerReports після численних тестів власної Model 3.

В огляді повідомляється, що функція Smart Summon "глючна і деколи працює з перебоями, без особливих очевидних переваг для споживачів". Крім того, зазначається, що вона нагадує "свого роду науковий експеримент", який "перебуває на стадії розробки".

Голова групи видання з тестів авто Джейк Фішер також засудив компанію за випуск функції, яка не була повністю протестована і готова до запуску.

Судячи з наданої інформації, електрокар Tesla в режимі Smart Summon часто помилково визначає, що він перебуває на дорозі загального користування, а не на парковці, і блокується. Також Model 3, начебто, постійно зупинялася без видимої причини, не завжди дотримувалася правого боку і "блукала вліво-вправо, як п'яний або неуважний водій".

Якщо більш детально, то електрокар іноді їхав у протилежний бік від власника і йому доводилося наздоганяти авто, щоб зупинити його.

У виданні заявили, що Tesla має "припинити бета-тестування своїх автомобілів на споживачах, випускаючи експериментальні функції, перш ніж вони готові".

Раніше згадувалося, що в Америці байкера-вандала спіймали завдяки камерам Tesla. Електрокар зняв, як мотоцикліст відбив дзеркало заднього виду.

Відео Поліція австралійського штату Вікторія закуповує автомобілі Tesla

Автівка може розігнатися до сотні кілометрів на годину за 5 секунд. Перша машина вже в роботі, її тестують на предмет придатності для служби у різних регіонах штату. Перейти на електрокари вирішили через їхню екологічність та економічність.

Поліція австралійського штату Вікторія закуповує автомобілі Tesla

Залиште свій коментар

Вибір редакції