Чекаємо на подорожчання: популярний серед українців аукціон підвищив комісію на купівлю вживаних авто

Дата публікації
Перегляди
759
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чекаємо на подорожчання: популярний серед українців аукціон підвищив комісію на купівлю вживаних авто

Фото: Associated Press

А перевізники підіймають тарифи на транспортування електромобілів.

В Україні незабаром можуть зрости ціни на вживані автомобілі.

Як повідомляє Auto24, від 23 серпня американський страховий аукціон Copart підвищив комісії при купівлі автомобілів вартістю вище 4 тисяч доларів.

Зазначається, що комісія виросла на 100-110 доларів для всіх типів продавців – як тих, хто купує кілька автомобілів на рік, так і для "оптовиків". Для автомобілів вартістю вище 15 тисяч доларів виріс відсоток від ціни машини.

Це вже не перше за останній час підвищення комісій. Таким чином, кожне авто, придбане на цьому аукціоні за ціною вище 4 тисяч доларів (а здебільшого популярні в Україні кросовери від 2014 року виготовлення) подорожчають мінімум на 100 доларів. Авто, придбані більш ніж за 15 тисяч доларів, зростуть в ціні дещо більше.

Ще одне нововведення для тих, хто планує придбати у США електромобіль – транспортні компанії остерігаються займань під час перевезень електричних авто. Відповідно, вони вимагають додаткової страховки або підвищують тариф, якщо в контейнері зі США перебуває електричний автомобіль з комплектною тяговою батареєю, повідомляють дилери, які перевозять авто зі США.

Підвищення тарифів відбувається на фоні величезного зростання цін на нові та вживані авто у всьому світі, викликані наслідками пандемії та дефіциту чипів для комп’ютерних систем автомобілів.

Раніше розповідалося про те, як без ризиків придбати машину з пробігом із США.

Наступна публікація