Chevrolet проведе відкличну кампанію суперкарів Camaro через незвичайний дефект

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Chevrolet проведе відкличну кампанію суперкарів Camaro через незвичайний дефект

motor1.com

Відповідна процедура розпочнеться 10 травня 2021 року.

Компанія Chevrolet ухвалила рішення відкликати 30 екземплярів суперкара Camaro.

За інформацією Autoblog, причиною подібного рішення американського автовиробника стала емблема на рульовому колесі.

Уся річ в тому, що логотип Chevrolet може бути не прикріплений до керма так, як повинен. Пізніше, інженери компанії виявили дефект, через який пластикова емблема на рульовому колесі може влетіти в обличчя водія під час спрацьовування подушки безпеки.

Документи, надіслані до Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA), пояснюють, що в відгук включені автомобілі, побудовані в період від 15 червня 2016 року до 4 січня 2021 року. Chevrolet використовувала свої власні записи і дані відстеження деталей, щоб ідентифікувати автомобілі, оснащені потенційно дефектними деталями, і уникнути більшого (і більш дорогого) відкликання.

Наразі Chevrolet не відомо про будь-які травми, викликані цим дефектом, і їм поки не надходило скарг на проблему від клієнтів. Компанія оголосила про відкликання після того, як один з інженерів з безпеки виявив проблему під час планових випробувань в холодну погоду, проведених в січні 2021 року.

Chevrolet почне зв'язуватися з власниками пошкоджених автомобiлiв 10 травня 2021 року. Їм потрібно буде доставити свій Camaro в авторизований сервісний центр, де технік безкоштовно замінить модуль подушки безпеки водія.

Раніше розповідалося про те, що Chevrolet відкличе майже 70 тисяч електрокарів Bolt.

Наступна публікація