Чоловік повернув проблемний електрокросовер Tesla дилеру, за деякий час його придбали в Україні

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік повернув проблемний електрокросовер Tesla дилеру, за деякий час його придбали в Україні

plc.ua

Чи вдасться його полагодити - покаже час.

Досить цікава історія сталася з електричним кросовером Tesla Model X.

Про це повідомляє Autoevolution.

5 січня 2020 року портал InsideEV розповів історію Серхіо Родрігеса та його “дірявого” Tesla Model X. Щоразу, коли автомобіль потрапляв у дощ чи заїжджав на мийку, через ліву передню стійку всередину потрапляла вода, передає Auto24.

Згодом, спеціалісти незалежного сервісного центру Electrified Garage виявили, що це поширена проблема з електричним позашляховиком і Родрігес вирішив повернути машину назад компанії. Пізніше чоловік вирішив поцікавитись долею свого колишнього автомобіля та перевірив його VIN-код. Він виявив, що кросовер вже прямує до України.

Він повернув машину Tesla саме тому, що компанія не могла (або не хотіла) усунути протікання води. Що сталося пізніше, – загадка. Чи була усунена ця проблема – невідомо. Але автомобіль було виставлено на торги, де на нього знайшовся покупець з України.

plc.ua

Уся річ в тому, що відсутність багатьох моделей електромобілів у офіційних дилерів змушує українців купувати їх з-за кордону, зокрема вживаними. Для покупців це несе подвійні ризики, оскільки автомобілі не мають жодної гарантії чи підтримки від виробника.

Раніше розповідалося про те, як власник Tesla ледь не втратив понад 14 тисяч доларів через випадково придбаний тестем автопілот.

Наступна публікація