Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Citroen зробить гібридами флагманський кросовер і компакт

У компанії планують всі моделі перевести на електрику.

До 2020 року у Citroen планують значно збільшити продажі бренду за рахунок електрокарів та гібридів. Ряд моделей марки переведуть повністю або частково на електрику.

Так, 2020-го у компанії планують випустити гібридні версії C3 і C5 Aircross, пише AutoNews з посиланням на слова генерального директора Citroen Лінди Джексон.

При цьому, у компанії планують продавати покупцям автомобілі на дизельному паливі, якщо будуть охочі їх придбати. Справа у тому, що гібриди будуть коштувати на 15-20 тисяч доларів дорожче ніж автомобілі на пальному. У Citroen кажуть, що рішенням для завищеної ціни можуть стати хіба-що субсидії на електрокари і гібриди. Французький виробник переконаний, що європейські покупці готові навіть до заявлених цін без знижок.

За словами Лінди Джексон, у Європі буде розвиватися сегмент невеликих і середніх електромобілів. Тому Citroen має намір приділяти йому велику увагу. Нові моделі цього бренда в сегменті будуть обов'язково мати електричні версії. Для цього французи планують використовувати платформу e-CMP.

2017 року Citroen продав у всьому світі 1,1 млн. автомобілів, а 2020-го ця позначка має збільшитися до 1,6 млн. автомобілів за рахунок електрокарів йгібридів.

Така увага Citroen до відходу від паливним машин, ймовірно, пов'язано з новими еко-планами, які Євросоюз готується прийняти до 2030 року. Якщо вони набудуть чинності, то автовиробникам доведеться серйозно переглянути свої плани на електрифікацію брендів і значно "прискориться" з розробками. Так, деякі компанії вже назвали заявлені еко-цілі нездійсненними.

Нагадаємо, що у Лас-Вегасі Nissan представить три електричні моделі. Японці планують показати кросовер, спорткар і "засекречений" електрокар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції