Дослідження показали залежність водіїв від девайсів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тестування довело, що третина автомобілістів на дорогах загубиться без навігації.

Згідно з проведеним тестуванням в Австралії автомобілісти стали залежними від електронних помічників в дорозі. Понад 28% опитаних водіїв відповіли, що загубляться під час водіння без наявності навігаційного пристрою з GPS. Такі підсумки показали тести, проведені фірмою з прокату автомобілів Europcar, передає TheSundayTimes DRIVING.

Опитування показало, що понад 80% водіїв у віці від 25 до 34 років зізналися, що обов'язково скористаються будь-яким із засобів сучасної навігації для визначення дороги. А ось 47% водіїв у віці понад 65 років будуть дотримуватися традиційного способу у вигляді звичайної дорожньої карти.

Приблизно кожен п'ятий автомобіліст, який заповнив анкету Europcar, повідомив, що хоча б одного разу був спрямований навігацією не в ту сторону. Система заводила водіїв у річки, поля і на тупикові дороги.

Підсумовуючи результати аналізу, можна стверджувати, що 40% водіїв все ще використовують звичайні карти, і лише 36% з усіх будуть питати дорогу у перехожих у разі, якщо загубляться. Інші віддадуть перевагу своїм засобам пошуку шляху.

"Здається, ми переживаємо перехід від стандартних методів пошуку дороги до залежності від супутникового навігатора. І, можливо, сперечатися з неживим пристроєм, а не з перехожими або з пасажирами, для багатьох водіїв є кращим", - сказав директор Europcar UK Гері Сміт.

Нагадаємо, що експерти протетували сучасні системи активної безпеки. Виявилося, що жоден з виробників не набрав повноцінної кількісті балів при тестуванні.

Вибір редакції