Доступний в Україні новий Volkswagen Caddy вперше отримав найвищу оцінку за підсумками краштестів: відео

Дата публікації
Перегляди
1637
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Доступний в Україні новий Volkswagen Caddy вперше отримав найвищу оцінку за підсумками краштестів: відео

Його рейтинг поліпшився на одну зірку порівняно з попереднім поколінням.

Оновлена, п'ята версія автомобіля Volkswagen Caddy бездоганно впоралася з випробуваннями.

Так, під час нових краштестів Euro NCAP 2021 легка розвізна машина отримала заповітні п'ять зірок. Це на одну зірку більше, ніж на попередній моделі, і свідчить про те, що спадкоємець став набагато безпечнішим.

Зазначається, що захист водія та дорослих пасажирів склав 84%, дітей – 82%, а пішоходів – 69%. Крім того, високо оцінили електронні системи активної безпеки – 79%, зокрема автоматичного гальмування – AEB. У випробуваннях брав участь вантажопасажирський 5-дверний варіант Volkswagen Caddy Kombi Life 2.0D з масою 1 767 кг. Така висока оцінка робить машину однією з найбезпечніших у сегменті Small MPV, для якого Euro NCAP нещодавно посилила вимоги.

Сaddy п'ятої генерації стандартно оснащується бічними подушками безпеки для захисту голови на всіх рядах сидінь, чи то у дво-, п'яти- або семимісному виконанні. Крім того, важливий внесок до захисту у разі бокового удару вносить додаткова надувна подушка, що розкривається між водієм та переднім пасажиром.

Зазначимо, що в ході краштестів Euro NCAP 2021 моделюються різні зіткнення. Насамперед, це лобовий удар із частковим перекриттям. Випробуваний автомобіль на швидкості 50 км/год зіштовхують із платформою, яка деформується та рухається назустріч також на швидкості 50 км/год. Потім проводять лобовий удар об нерухому, бетонну перешкоду, з повним перекриттям носової частини – також на швидкості 50 км/год. Особлива увага приділяється перевірці безпеки за бічного зіткнення, тому що кузов у ​​цьому випадку має значно менші зони лобової деформації. У першому тесті в автомобіль, що стоїть, в'їжджає деформований візок на швидкості 50 км/год. А в другому – випробувану машину на спеціальному візку розганяють до 32 км/год і б'ють боком об металевий стовп.

У результаті він став найбезпечнішим Caddy за всю тривалу історію моделі, а це – понад три мільйони випущених автомобілів.

Додамо, що Volkswagen Caddy 5-го покоління офіційно презентований в Україні. Його ціна починається від 688 тисячі грн.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1637
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація