Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Над зовнішністю спорткара попрацював автор дизайну деяких автомобілів Pininfarina, Ferrari і Maserati.

Американський стартап Drako Motors представив заряджений електричний суперкар GTE, до кузова якого доклав руку ексдизайнер Pininfarina, Ferrari і Maserati Лоуі Вермеєр.

Автомобіль планують випустити лімітованим тиражем, пише пресслужба Drako Motors.

Судячи з повідомлення, спорткар був побудований на платформі електричних гіперкарів ще одного американського стартапу – Fisker. Останній планує випуск не тільки спортивних авто, але і пікапа та кросовера.

Відомо, що Drako GTE обладнаний чотирма електродвигунами загальною потужністю в 1200 к. с. (895 кВт) та 8 800 Нm крутного моменту. Максимальна швидкість авто повинна становити 330 км/год.

При цьому двигуни розміщені окремо на кожному колесі і обладнані спеціальними редукторами, які дозволяють управляти обертовим моментом коліс авто.

Пресслужба марки повідомляє, що Drako GTE отримав акумуляторну батарею ємністю 90 кВт⋅год, але невідомо, який він забезпечить запас ходу. GTE обладнаний бортовим зарядним пристроєм змінного струму на 15 кВт і швидкою зарядкою постійним струмом через Chademo або CCS Combo з потужністю до 150 кВт.

Drako Motors планує випустити всього 25 одиниць з базовою ціною в $1,25 млн. Зараз компанія почала приймати попередні замовлення і очікують, що перші поставки для клієнтів GTE відбудуться в 2020 році.

Раніше згадувалося, що Bugatti відродила гіперкар, який не виробляють майже 30 років. Суперкари Centodieci планують продавати за $9 мільйонів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції