Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Другий за розміром міст Німеччини відкрили після восьми років будівництва

Будівництво віадуку обійшлося у 175 млн євро.

21 листопада в Німеччині над річкою Мозель відкрили другий за величиною транспортний міст країни High Mosel Bridge.

Його довжина складає 1,7 км, а висота – до 160 метрів, пише DW.

За даними видання, новий міст забезпечить транспортне сполучення між двома районами Айфель і Хунсрюк. Очікується, що щодня ним будуть користуватися близько 25 тисяч автомобілів.

У повідомленні говориться, що у день урочистого відкриття тисячі пішоходів перейшли новий міст. Будівництво віадука тривало вісім років і навколо робіт і самої конструкції було багато суперечок.

Зокрема, деякі критики стверджували, що масивний міст зруйнує ідилічний ландшафт виноградників, водночас екологи стверджували, що він забруднить ґрунтові води.

Крім того, у Німеччині висловилися проти величезної вартості проєкту. Будівництво моста було частиною більш великого дорожнього проєкту, який включав у себе прокладку додаткових 25 км федеральної траси. Загальна вартість оцінюється в 483 млн євро, при цьому 175 млн євро виділено тільки на сам міст.

Міст і нова ділянка федеральної автомагістралі є частиною більш великого проєкту будівництва дороги на великі відстані, який в підсумку зв'яже район Рейн-Майн з Бельгією, Нідерландами і Люксембургом.

High Mosel Bridge_1
Deutsche Welle

Нагадаємо, що масштабне будівництво естакади в обхід Полтави показали на фото. Дорожня новобудова має довжину понад півкілометра.

Залиште свій коментар

Вибір редакції