Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"ДжеДАІ" оголосили вересень місяцем дитячої безпеки та запускають серію тематичних сюжетів

Спеціально до початку навчального року команда програми "ДжеДАІ" каналу "2+2"  підготувала серію сюжетів про дитячу безпеку.

Впродовж вересня кореспонденти проекту Аліна Суюндукова та Богдан Лазука розкажуть, які перешкоди можуть зустріти дітей дорогою до школи, як убезпечити їх в автомобілі, у навчальних закладах та на дитячих майданчиках.

 "Майже щодня в ефірі ми показуємо страшні ДТП або нещасні випадки, у яких постраждали діти. Згідно зі статистикою жертв на дорозі, саме школярі та підлітки знаходяться у найбільшій зоні ризику. Зараз після літніх канікул діти повертаються до шкіл, а деякі з них вперше будуть долати цей шлях самостійно, тому ми з командою ДжеДАІ впродовж усього місяця будемо показувати сюжети, які зможуть попередити батьків про небезпеки та покращити невтішну статистику", - коментує ведуча програми Катерина Нестеренко.

Також команда "ДжеДАІ" закликає усіх небайдужих українців розповісти про ті небезпеки для дітей, які є у вашому місті або селищі, на вашій вулиці або навіть біля вашого будинку. Свої відео- та фотоматеріали можна надсилати на електронну адресу редакції djedai@2plus2.ua. Найбільш приголомшливі історії будуть розказані в ефірі програми "ДжеДАІ".

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції