Експерт пояснив, чому виробництво пікапів Tesla буде "копійчаним"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кузов зі сталі дозволяє відмовитися одразу від декількох етапів виробництва автомобіля.

Виробництво електричних пікапів Tesla Cybertruck має обходиться дуже недорого через зниження витрат на зварюванні кузова та фарбування.

Про це пише Electrek з посиланням на слова автомобільного інженера Сенді Манро.

Він розповів, що лише той факт, що кузов Cybertruck буде просто вирізаний з єдиного ультратонкого 30X холоднокатаного листа нержавіючої сталі дозволить Tesla відмовитися від необхідності виливати і зварювати деталі. Це означає, що на виробництві можна відмовитися від дорогих складальних механізмів, які не тільки підвищують вартість авто, але і відбирають багато часу.

Крім того, за його словами, використання сталі також дозволяє відмовитися від фарбування автомобіля принаймні в стандартній комплектації. Це знову ж дозволяє економити не тільки багато доларів, але і час, який необхідно, щоб кузов висох.

За його підрахунками, виробництво 50 тисяч Cybertruck обійдеться Tesla у рази дешевше, ніж виробництво пікапів F-150 компанії Ford.

Нагадаємо, що ентузіасти провели власний краш-тест "пікапа Tesla". Блогери створили зменшену модель авто з скульптурного пластиліну і розбили її.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції