Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерт розповів, чому Верховна рада не ухвалить Закон про "євробляхи"

Парламент України не має права ухвалювати закони щодо іноземних автомобілів.

Ухвалення законопроектів, які стосуються польських або німецьких автомобілів можливо тільки після розгляду польським Сеймом і німецьким Бундестагом законопроекту, що стосується автомобілів на українській реєстрації. Депутати Верховної Ради не можуть вирішувати долю європейських автомобілів, які перебувають під сторонньою юрисдикцією. Про це пише на своїй сторінці у Facebook директор Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

"Як вони не мають права ухвалювати якісь рішення по авто чужої юрисдикції, так і наша ВР не уповноважена щось вирішувати з авто на єврореєстрації. В ЄС вже сміються: за повідомленнями ЗМІ Наша Рада вирішуватиме долю європейських авто", - зазначає він.

Задают мне вопросы журналисты:" Когда ВР примет закон относительно автомобилей на европейской регистрации?". Отвечаю:"...

Опубликовано Олегом Назаренко Cреда, 19 сентября 2018 г.

На думку глави ВААІД, Закон повинен ухвалюватись тільки по зниженню акцизних ставок на імпорт автомобілів вже раніше знятих з реєстрації для всіх українців. Це буде найкращим вирішенням питання без виклику негативу з боку Європи.

"Закону про євробляхи" немає і бути не може, а може бути "Закон про зниження акцизного збору при імпорті знятих з реєстрації авто" для ВСІХ українців! Всі! І цей Закон потрібний! Скасувати мита і знизити акциз для всіх українців!", - зазначив Олег Назаренко.

Нагадаємо, що депутат Юрій Дерев'янко запропонував свій варіант вирішення питання. Він каже, що в поправках, які він вніс до другого читання, прописав, що акциз та мито повинні бути нульовими.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції