Експерт розповів, які найдивніші речі забувають власники у вживаних автомобілях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серед забутих речей зустрічаються не тільки коштовності чи одяг, але і тварини.

Незалежний експерт сайту G3 Remarketing по автомобільному продажу на аукціоні повідав 10 найбільш дивних речей за останнє десятиліття, які залишали власники автомобілів в машинах, відданих для перепродажу.

Список опублікував портал CarsCoops, і першу позицію в ньому займає залишена в автомобілі жива змія, що згорнулася калачиком на пасажирському кріслі. До того ж кукурудзяна змія може досягати в розмірі 1,2-1,8 метрів в довжину. Друге місце серед несподіваних знахідок дісталося пакету з наркотиками, що змусило звернутися до правоохоронних органів.

Ще більш дивним забутим предметом виявилася коробка без написів, в якій був виявлений чийсь попіл. Один раз зустрілося забуте призначення для спеціальних ігрищ у вигляді ланцюгів і хлистів.

Серед дорогих і незвичайних речей було знайдено п'ять нераспакованных комплектів для футбольної команди, пару розкішних туфель Jimmy Choo з кристалами, коробки з блокбастерами на DVD-дисках, золоту обручку, прим'ятий торт до дня народження і надувну вівцю.

А нещодавно дезінсектор в США виявив в покинутому Chevrolet El Camino величезне гніздо європейських шершнів, найбільших ос у світі. Його розміри займали все водійське крісло. Щоб його ліквідувати спеціалісту довелося спочатку обробити гніздо пестицидами, а потім розривати його по частинах, які не вміщалися в спеціалізовані пакети.

Нагадаємо, що в Індії стався інцидент, коли наляканий жираф застряг в салоні автомобіля під час зіткнення з ним. Пораненого водія доправили в лікарню, а дах автомобіля був зрізаний, щоб звільнити потерпілу тварину, яку лікують ветеринари.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції