Експерти назвали найдешевші в утриманні та сервісному обслуговуванні автомобільні бренди

Експерти назвали найдешевші в утриманні та сервісному обслуговуванні автомобільні бренди

pixabay.com

Вони були розподілені на не преміальні та преміальні.

Фахівці компанії We Predict склали список найдешевших в утриманні та сервісному обслуговуванні автомобільні брендів.

Про це йдеться в AutoNews.

Зазначається, що експерти збирають інформацію про ремонтні роботи, які проводяться на офіційних і неофіційних сервісних станціях в США, а також про кампанії з відкликання, гарантійні заміни тощо. На основі цих даних аналітики We Predict роблять висновок про можливості поломок в перші три місяці експлуатації.

У своєму недавньому звіті, який ділиться на дві категорії автомобілів - не преміальні та преміальні, We Predict спрогнозувала витрати на потенційні ремонти нових автомобілів більшості відомих брендів.

Так, серед не преміальних лідирує Honda (ймовірні витрати в середньому на кожен автомобіль за перші три місяці можуть становити 21 долар), за Honda слідують Hyundai, Buick і Toyota.

В середині списку опинилися Nissan, Volkswagen і KIA. Далі розташовуються Chrysler і Jeep, чиї показники перебувають фактично на рівні середніх по індустрії. Внизу списку — Mini, Ford, GM, Chevrolet.

autonews.com

Що стосується списку преміальних авто, то тут лідирують Acura з 30 доларами на автомобіль в перші три місяці (преміальний бренд, що належить Honda) і Lexus (преміальний суббренд Toyota). Вони з великим відривом випереджають таких переслідувачів, як Infiniti, Volvo, Audi і Genesis (преміальний суббренд Hyundai).

На задвірках списку — Mercedes-Benz, Land Rover і Porsche. Витрати на їх ремонт вже в перші три місяці експлуатації можуть бути в п’ять разів вищим, ніж у випадку з Acura і Lexus.

autonews.com

Раніше було складено рейтинг найбезпечніших автомобілей для подорожей.