Експерти назвали трійку найкращих міських авто 2020 року

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Експерти назвали трійку найкращих міських авто 2020 року

Associated Press

Вони невеликі, практичні і легкі в управлінні.

Експерти склали рейтинг топ-3 автівок, які найкраще підходять для міста.

Як правило, до подібного типу входять невеликі, практичні і легкі в управлінні транспортні засоби, зі сміливим дизайном і розкішними моторами. Ось й цього разу в списку опинилися саме такі моделі.

Отже, до цього списку увійшла KIA Picanto.

Зазначимо, що ця модель зазнала чимало змін за час своєї присутності на ринку. Остання генерація машини, безумовно, виглядає краще, ніж її попередники, а також вона виконана краще всередині і отримує гідний рівень базового оснащення. У рух він приводиться 1,2-літровим чотирициліндровим мотором продуктивністю 84 к.с.

Також тут опинився й Renault Sandero.

Авто наділене більшою площею, ніж стандартний міський автомобіль, Sandero, тому може порадувати простором усередині. Класичний 1,6-літровий агрегат з віддачею 82 к.с. відрізняється хорошою тягою і ідеально підійде вам, якщо ви збираєтеся експлуатувати машину в невеликих містах і в умовах пересіченої місцевості.

Замикає рейтинг FIAT 500.

Модний і популярний з моменту першої появи на дорозі, він став ще більш твердим, чарівним і радує світ фантастичним виглядом. FIAT 500, як і раніше виглядає свіжим через 13 років після початку свого виробництва. Єдиний варіант, доступний в Україні, це 1,4-літровий бензиновий мотор, який видає 100 к.с.

Наступна публікація