Експерти розповіли, як автозлодії викрадають машини за допомогою месенджерів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зловмисники спілкуються у закритих групах в WhatsApp і Telegram, плануючи крадіжку.

Злочинці у Великій Британії використовують групові чати месенджерів для планування і скоєння викрадень автомобілів.

Про це повідомляє AutoExpress з посиланням на думку експертів.

Видання повідомляє, що злочинці створюють "списки покупок" моделей, які потім крадуть на замовлення. На думку експертів, саме сервіси зашифрованих повідомлень, такі як WhatsApp, Telegram і Signal – це один з головних факторів, який сприяє угону машин. Ще однією такою проблемою автоіндустрії називають безключовий доступ.

Судячи з повідомлення, в Англії злодії спочатку вибирають автомобіль потрібної моделі. Після цього вони виготовляють "клоновані" номерні знаки і приступають до фактичної крадіжці.

Експерти повідомляють, що протягом підготовки до крадіжки і вже після неї зловмисники переписуються не тільки у закритих групах, але і в соцмережах або онлайн-іграх.

При цьому наголошується, що менше всього заробляють злодії, які вчиняють викрадення. Значно вигідніше незаконне заволодіння авто для замовника. Останній може не тільки продати машину цілком, але і розібрати на запчастини, що  значно збільшить її вартість.

Видання повідомляє, що саме комунікація зловмисників у закритих групах у рази знижує шанси розшукати авто. Це можливо тільки якщо машину можна відстежити за допомогою дорогої техніки і фахівців, які вміють з нею поводитись.

Раніше згадувалося, які автомобілі злодії зламують блискавично. Британські дослідники зламали низку автомобілів, щоб перевірити їхній захист.

Залиште свій коментар

Вибір редакції