Електричні фургони Ford придбала пошта США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електрокари переобладнали на замовлення держслужби.

Поштова служба США отримала сім електричних фургонів на базі Ford E-450 для обслуговування клієнтів у Каліфорнії. У перспективі такі ж мікроавтобуси планують використовувати і в інших штатах.

Переобладнала фургони Ford компанія Motiv Power Systems (Motiv), яка спеціалізується на виробництві електричних шасі, пише GreenCarconGress.

Електорати отримали спеціальний мотор Motiv і акумулятори 106 кВт-г або 127 кВт-г. На одному заряді вони можуть проїхати до 150 кілометрів і розвивають швидкість до 100 км/год.

У поштовій службі розраховують, що електричний двигун дозволить економити на паливі і використовувати забюджетовані гроші на технічне обслуговування транспорту.

Автомобілі будуть використовувати насамперед в окрузі Сан-Хоакін у Каліфорнії. Він відомий дуже високим рівнем забруднення повітря.

Купівля фургонів стала можлива завдяки громадській програмою California Climate Investments, яка спрямовує мільярди доларів на скорочення викидів, зміцнення економіки і поліпшення здоров'я населення й навколишнього середовища.

Компанія Motiv - це сертифікований Ford eQVM постачальник повністю електричних шасі для вантажних автомобілів та автобусів.

шасі
GreenCarCongress

Раніше згадувалося, що у поліції США пояснили покупку уживаного Model S. Відділення віддало за Model S загалом 61,5 тисячі доларів. Поступово ними планують замінити всі Dodge Charger, якими користуються поліцейські.

Залиште свій коментар

Вибір редакції