Електричний конкурент Tesla із запасом ходу у 832 км представлений офіційно: названо вартість

Електричний конкурент Tesla із запасом ходу у 832 км представлений офіційно: названо вартість

Його максимальна потужність становить понад 1000 к. с.

Стартап Lucid офіційно представив надпотужний електрокар Air.

Дебютна модель марки вважається "найбільш аеродинамічним автомобілем класу люкс у світі", з коефіцієнтом лобового опору всього на 0,21-0,01 менше, ніж у нового Mercedes-Benz S-класу.

Конкурент Tesla Model S буде доступний у чотирьох версіях: Lucid Air, Air Touring, Air Grand Touring та Air Dream Edition. Остання версія буде доступна у якості вітальної на початку продажів і буде найбагатшою за оснащенням та найдорожчою.

Lucis Air
Lucid Air

Стандартний автомобіль, доступний за ціною від 52 100 доларів, використовує один електродвигун з віддачею 395 "коней" і розташований на задній осі. Дальність ходу буде становити 386 км. Живлення установки забезпечує акумулятор ємністю 75 кВтг від Samsung.

Версія Touring розвиває потужність до 612 к. с, має запас ходу до 653 км, а вартість становить до 87 500 доларів, тоді як модифікація Grand Touring видає 789 к.с, коштує 131 500 доларів і здатна забезпечити максимальну заявлену дальність пробігу на одному заряді – до 832 км.

Остання версія Air Dream Edition буде найбагатшою за оснащенням та найдорожчою: Lucid Air Dream Edition коштуватиме від 169 000 доларів, у продаж надійде навесні 2021 року. Її потужність становить 1065 к.с. Лише після виходу найдоступнішої версії американський автовиробник розпочне експорт у Європу та на Близький Схід.

Lucid Air, салон
Lucid Air, салон

Електрокар оснащений вісьмома подушками безпеки та комплексом електронних помічників і систем безпеки, що забезпечують йому автономність третього рівня самостійності.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів