Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Авто повинно скласти конкуренцію Model S і Porsche Taycan.

Автошпигуни зняли на тестах ліфтбек Mercedes-Benz EQS, який повинен стати другим серійним електрокаром марки та скласти конкуренцію Tesla Model S та Porsche Taycan.

Фотографії замаскованого авто з’явились на сайті Motor1.

Судячи з повідомлення, EQS має низьку лінію даху і більш пишні форми порівняно із паливними седанами марки. Хоч і авто добре замасковано, має прикріплені вихлопні труби та два люки для пального, але у його формі чітко проглядається відмінність від нинішніх моделей Mercedes-Benz.

Імовірно, електричний флагман компанії побудують на платформі MEA — Modular Electric Architecture.

Кузов буде зроблено з використанням алюмінію в конструкції, захованими в підлогу батареями і двома електромоторами. Віддача силових установок невідома, але, найімовірніше, перевищить ті 400 к.с., якими володіє електрокросовер Mercedes-Benz EQC.

Презентувати другий за рахунком серійний електромобіль компанія повинна в наступному році слідом за дебютом оновленого S-class. Відповідно, можна очікувати, що йому дістануться всі ті напрацювання, які будуть реалізовані Mercedes в роботі над традиційним флагманом.

Раніше згадувалось, що Fisker представив преміального конкурента Tesla Model Y. Електрокар буде коштувати близько $40 тисяч.

Залиште свій коментар

Вибір редакції