Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Електричний спорткар Porsche отримає запас ходу в 500 км

Електричний спорткар Porsche отримає запас ходу в 500 км

В компанії опублікували характеристики серійної версії майбутнього електрокара.

Концептуальна версія Porsche Mission E Concept вже незабаром знайде цілком реальні серійні риси. У компанії вже визначилися з назвою Porsche Taycan і активно тестують передсерійну версію на треку. А тепер озвучили і технічні характеристики.

Так Taycan буде оснащуватися двома синхронізованими електродвигунами на кожній з осей, а в сумі їх віддача складе близько 600 к.с. Потужність літій-іонної батареї дозволить спорткару проїжджати до 500 км на одному запасі ходу. При таких характеристиках Porsche Taycan зможе набирати першу сотню кілометрів на годину за 3,5 секунди.

Буде і можливість швидкої підзарядки від потужної станції, яка дозволяє поповнити запас ходу до 80% за 15 хвилин, що відповідає 400 км дистанції.

Виробник планує випускати з конвеєра 20 тисяч електричних спорткарів у рік, що складе приблизно дві третини загального випуску 911-го.

На даний момент у компанії відзначають, що Porsche Taycan проходить тести в Південній Африці під наглядом команди випробувачів. На думку творців, електрокар повинен працювати відладжено і без збоїв в будь-яких умовах, незалежно від погодних умов.

Нагадаємо, що німецькі автовиробники домовилися на спільній розробці і встановленні загальний зарядних станцій для електрокарів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції