Електрокар на базі Dacia Duster з'явиться в Європі за 15 тисяч євро

Кросовер отримає запас ходу у 250 км.

Бюджетний електричний кросовер Renault City K-ZE повинен вийти на ринок Європи під брендом Dacia 2021 року.

Автомобіль отримає абсолютно нове ім'я, пише Electrive з посиланням на німецькі ЗМІ.

За попередніми даними, електрокар побудують в кузові кросовера Dacia Duster і, можливо, він з'явиться під тією ж назвою, але з якоюсь припискою. Також повідомляється, що авто отримає запас ходу на одному заряді у 250 кілометрів за циклом WLTP.

У Renault повідомляють, що електрокар вийде саме під маркою Dacia, тому, що автопарк цього бренду загалом виділяє занадто багато CO2 у повітря. Нове авто має захистити бренд від європейських санкцій.

"Парк Dacia з низьковитратними ДВС зараз виділяє занадто багато CO2, а інвестиції у нові та дорогі технології складно втримати у сегменті низьких цін. Dacia хоче скоротити викиди з допомогою більш ефективних ДВС, а в якості запасного варіанту – електрокарів", - говорить менеджер з продажу групи Renault Олів'є Мурге.

Також він повідомляє, що електрокар на базі Renault City K-ZE, який вже продається у Китаї саме під цим ім'ям, стане першим кроком.

За попередніми даними, в Європі електрокар буде коштувати близько 15 тисяч євро, у Німеччині з урахуванням державної допомоги – приблизно 10 тисяч євро.

Нагадаємо, що Renault оновила свої електричні вантажівки. Авто стали більш безпечними і отримали нові функції допомоги водію.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів