Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Електрокар Tesla із манекеном за кермом побив власний рекорд. Відео

Електрокар Tesla із манекеном за кермом побив власний рекорд. Відео

ЕлектромобільTesla Model 3 подолав рекордну відстань на одному заряді.

Електрокар Tesla Model 3 під час тестування роботи автопілота на полігонах Dekra в Німеччині неочікувано побив власний рекорд. Автомобіль з муляжом водія за кермом проїхав 1001 кілометр на одному заряді.

З людиною Tesla Model 3 долала максимальну відстань у 978 кілометрів, йдеться у прес-релізі NextMove.

З початку тесту ніхто не був впевнений, що електромобіль взагалі зможе подолати зазначений маршрут на автопілоті. Проте Model 3 пройшла всі повороти успішно та ще й перевершила сподівання.

"Звичайно, тестовий трек з чітким маркуванням, довгими прямими, плавними вигинами та декількома несподіваними поворотами дає майже ідеальні умови для автопілота Tesla", - сказав виконуючий директор NextMove Стефан Моллер. "Тим не менш, ми заздалегідь не знали, чи дійсно пройде електрокар весь маршрут, особливо вночі".

Для досягнення рекорду, випробувачам довелося досягти оптимальної швидкості в 36 км/год і рухатися на ній 28 годин поспіль. Model 3 споживала близько 7 кВт.год енергії кожні 100 км.

Щоб завести Model 3 водій запустив електромобіль, а сам вискочив через вікно. За кермом залишився манекен Starman, руки якого примотали скотчем до керма. Експериментатори вирішили, що це "брат" добре відомого манекена, що полетів в космос на Tesla Roadster 2.

Раніше Tesla Model 3 виступила проти Model S в унікальній гонці. Дві моделі виступили один проти одного в дивному змаганні перевірки тяги електрокарів.

 

Вибір редакції