Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Електрокар Tesla із манекеном за кермом побив власний рекорд. Відео

ЕлектромобільTesla Model 3 подолав рекордну відстань на одному заряді.

Електрокар Tesla Model 3 під час тестування роботи автопілота на полігонах Dekra в Німеччині неочікувано побив власний рекорд. Автомобіль з муляжом водія за кермом проїхав 1001 кілометр на одному заряді.

З людиною Tesla Model 3 долала максимальну відстань у 978 кілометрів, йдеться у прес-релізі NextMove.

З початку тесту ніхто не був впевнений, що електромобіль взагалі зможе подолати зазначений маршрут на автопілоті. Проте Model 3 пройшла всі повороти успішно та ще й перевершила сподівання.

"Звичайно, тестовий трек з чітким маркуванням, довгими прямими, плавними вигинами та декількома несподіваними поворотами дає майже ідеальні умови для автопілота Tesla", - сказав виконуючий директор NextMove Стефан Моллер. "Тим не менш, ми заздалегідь не знали, чи дійсно пройде електрокар весь маршрут, особливо вночі".

Для досягнення рекорду, випробувачам довелося досягти оптимальної швидкості в 36 км/год і рухатися на ній 28 годин поспіль. Model 3 споживала близько 7 кВт.год енергії кожні 100 км.

Щоб завести Model 3 водій запустив електромобіль, а сам вискочив через вікно. За кермом залишився манекен Starman, руки якого примотали скотчем до керма. Експериментатори вирішили, що це "брат" добре відомого манекена, що полетів в космос на Tesla Roadster 2.

Раніше Tesla Model 3 виступила проти Model S в унікальній гонці. Дві моделі виступили один проти одного в дивному змаганні перевірки тяги електрокарів.

 

Вибір редакції