Електрокар Tesla Model S влаштував епічну дуель на треку з болідом "Формули-1" (відео)

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Електрокар Tesla Model S влаштував епічну дуель на треку з болідом "Формули-1" (відео)

"Зелена" машина змагається на рівні з гоночним авто, що раніше вважалося нечуваним.

Електромобіль Tesla Model S позмагався у гонці зі старим автомобілем Benetton з "Формули-1", який оснащений двигуном V10.

Про це повідомляє Carscoops.

Модель S, представлена ​​у цій гонці, є версією P100D. Колись це була флагманська версія електричного седана, але зараз її замінила Model S Performance.

У перегонах Model S одразу вирвалася вперед завдяки своїй системі повного приводу, яка набагато ефективніша, ніж задній привід автомобіля "Формули-1". Однак, як тільки Benetton набирав швидкість, він швидко пронісся повз Tesla. Чверть милі (402 м) він пройшов за 9,6 секунди порівняно з 10,8 секундами Model S.

Потім автомобілі розпочали гонку, в якій вони стартували зі швидкістю 64 км/год. У ній знову миттєвий крутний момент Tesla надав їй невеликий відрив на початку. Однак незабаром болід "Формули-1" промчав повз.

Також автомобілі позмагалися у ще низці тестів. Перший з них – випробування на розгін до 161 км/год та раптове гальмування. У ньому теж переміг болід, який зміг першим розігнатися до потрібної швидкості та мав коротший гальмівний шлях.

Відповідне відео гонки було опубліковано на YouTube-каналі DrivenMedia.

Раніше повідомлялося, що вантажівки Volvo та Scania позмагалися на швидкість у драг-рейсі.

Наступна публікація