Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Електрокар з мотор-колесами зі Словенії отримає запас ходу у 1,5 тисячі км

Двигуни авто більше ніж удвічі ефективніші за електромотори Tesla.

Американський стартап Aptera Motors об'єднався з компанією Elaphe зі Словенії для створення далекобійних електрокарів з мотор-колесами.

Колеса повинні забезпечити електрокари перевагами, які не доступні у звичайних електродвигунах, пише GreenCarCongress.

У повідомленні говориться, що електричний транспорт буде проїжджати понад 1,6 тисячі км на одному заряді. Такий запас ходу дозволять забезпечити три високоефективні мотор-колеса. Авто має витрачати близько 100 кВт-год на 1,5 км. Для порівняння стандартна Tesla Model 3 2019 року споживає 250 кВт-год на 1,5 км у стандартному циклі.

За попередніми даними, авто зможе розганятися до сотні кілометрів за 3,5 секунди. Обертальний момент двигунів може досягати близько 1,5 тисячі Hm, а потужність кожного з трьох коліс становить 147 к. с.

Крім того, завдяки поєднанню технологій компаній електрокар, начебто, отримає покращену аеродинаміку, меншу загальну вагу і значно поліпшену керованість. Крім того, мотор-колеса повинні підвищити безпеку авто.

Також розробники розповідають, що "векторизація крутного моменту" дозволить трохи повертати на швидкості без необхідності фізичного повороту коліс. Серед іншого технологія дозволить легко повертати кермо без гідропідсилювача.

Нагадаємо, що Tesla запатентувала нові мегазарядки для електрофур. Нагнітачі Megacharger повинні заряджати Semi всього за півгодини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції