Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Електрокарам у Лондоні дозволять безкоштовно паркуватися на стоянках

Так, влада Лондона розраховує збільшити інтерес містян до екологічних автомобілів.

Електромобілям у Лондоні планують дозволити безкоштовно або через дисконт паркуватися на стоянках. Це одна з вимог нової доповіді про екологічний транспорт у місті.

Причина такого рішення – брак зарядних станцій для автомобілів у Лондоні і Великій Британії загалом, повідомляє Autocar. Дефіцит станцій на стоянках підштовхнув владу міста шукати інші способи відчути привілеї від використання електрокарів.

Упор на стоянки за заниженою ціною або взагалі безкоштовні вважають вдалим кроком, бо в 60% містян відсутні гараж або під'їзна доріжка. Тобто питання з паркуванням у Лондоні стоїть дуже гостро.

Щоб переконати більше людей зробити перехід на електричний автомобіль, у доповіді рекомендується, щоб усі лондонські райони робили паркування безкоштовним або за зниженою ціною для електромобілів.

Мер Лондона пропонує зробити це в короткостроковій перспективі тільки для того, щоб "активізувати попит".Крім того, у Великій Британії планують взагалі заборонити автомобілі без запасу ходу на електриці.

Мер також обіцяє стимулювати інвестування транспортним відомством Лондона грошей у будівництво нових зарядних станцій для електромобілів. Кількість станцій катастрофічно маленьке, а жителі міста не в змозі самостійно їх купувати.

Нагадаємо, що Лондон тимчасово буде відмовлятися від автомобілів. Мерія столиці Великої Британії вводить дні відмови від автомобілів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції