У Таїланді розпочали продаж електрокарів-амфібій за $21 тисячу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компактах захищені від попадання води мотор та акумулятор.

У Таїланді стартували продажі компактного електрокара-амфібії Fomm One, який розробив колишній інженер Toyota. Автомобіль був розроблений для порятунку у разі цунамі.

Тайці можуть придбати електрокар за 664 тисячі бат або орієнтовно за $21 тисячу, пише FoxNews.

Fomm One отримав повністю водонепроникну батарею і трансмісію, яка забезпечує дальність до 160 кілометрів на одному заряді, а максимальна швидкість складає всього 80 км/год.

Конструктор електрокара стверджує, що технічно це не амфібія, і можливість триматися на воді передбачена на випадок форс-мажору. Він може переміщатися водою на дуже низьких швидкостях.

У компанії вважають, що автомобіль буде особливо популярний у Таїланді, оскільки безліч вулиць і районів країни буквально заливає водою у сезон дощів.

электрокар Fomm

Раніше згадувалося, що на Львівщині пенсіонер власноруч сконструював електромобіль. Машина однодверна, але крім шофера, вміщує ще двох пасажирів. Електромобіль має три акумулятори, які дозволяють проїхати до 120 кілометрів. Максимальна швидкість – 45 км/год. Для того, щоб повністю зарядити авто, потрібно п'ять годин.

ВідеоНа Львівщині пенсіонер власноруч сконструював електромобіль

На Львівщині пенсіонер власноруч сконструював електромобіль. Чоловік не користувався жодними схемами, створював все – від внутрішньої будови до зовнішнього вигляду - самостійно. Машина однодверна, та окрім шофера, уміщає ще двох пасажирів. 

На Львівщині пенсіонер власноруч сконструював електромобіль

Залиште свій коментар

Вибір редакції