Електрокари Kia і Hyundai будуть адаптувати під європейські зарядки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Корейські виробники вклалися у зарядну мережа Ionity.

Компанії Hyundai і Kia вклалися у гігантську європейську зарядну мережа Ionity, яка була заснована BMW, Daimler, Ford і Volkswagen 2017 року.

Корейські компанії у сумі отримали рівну частку у підприємстві як партнер-засновник, пише GreenCarCongress.

Судячи з повідомлення, зараз Ionity запустив вже близько 140 зарядок у всій Європі, а ще 50 готують до відкриття. Зарядки мультибрендової мережі характеризуються високою потужністю у 350 кВт і найбільш поширеною зарядної системою Combined Charging System, яка підходить більшості електрокарів.

До 2020 року в Ionity планують розширити свою мережу принаймні до 400 зарядних станцій, які повинні бути встановлені в середньому на відстані 120 км одна від іншої на головних автомагістралях Європи.

Рішення приєднатися до цієї мережі забезпечить розширені переваги для європейських клієнтів Kia і Hyundai.

Починаючи від 2021 року, електромобілі Kia і Hyundai будуть оснащуватися системами зарядки 800 В, щоб забезпечити максимальну потужність під час використання нагнітачів Ionity.

Клієнти зможуть використовувати високопродуктивні обчислювальні станції Ionity, які оснащені цифровими варіантами оплати, щоб спростити процес зарядки.

Раніше згадувалося, що європейський перевізник-гігант FlixBus запустить автобуси на водні. Компанія готується випустити на дороги 30 тестових транспортних засобів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції