Електрокари Tesla навчилися замовляти зношені деталі без водія

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електроніка діагностує авто і оформляє замовлення.

Електрокари Tesla навчилися самостійно діагностувати техстан авто і замовляти зношені деталі онлайн.

Нову функцію помітив користувач Ryan Ross з Twitter, який виклав знімок з Model 3 на своїй сторінці.

Крім того, оновлення підтвердили і у компанії Tesla. Вони повинні спростити процес перевірки електрокарів і допомогти відмовитися від відвідувань сервісного центру.

Ілон Маск заявив, що власники зможуть скасувати замовлення електрокара, якщо вважатимуть його непотрібним. Тим не менш Tesla хоче автоматизувати аварійне обслуговування і ремонт. Він порівняв нову функцію з походом відразу в аптеку, без необхідності відвідувати лікаря.

Крім економії часу і грошей, автозамовлення дозволить вирішити проблему постійної нестачі деталей до електрокарів. Оскільки комплектувальні будуть замовлятися онлайн і відразу під час виявлення проблеми, то доставлятися вони будуть значно швидше.

Також в рамках зусиль Tesla з поліпшення обслуговування, компанія відкрила нові сервісні центри на території Америки в Сарасоті, Флориді, Перлові, Міссісіпі і Мемфісі. Електрокари будуть автоматично замовляти запчастини у найближчий або конкретний вибраний сервісний центр. Власникові потрібно лише вказати, коли він зможе отримати деталь.

Нагадаємо, що Tesla серйозно оновила автопілот в Model 3. Тепер у власників електрокарів Tesla активувалися функції автоматичного екстреного гальмування, запобігання бічних зіткнень, попередження про виїзд за смугу руху.

ВідеоІлон Маск анонсував нові функції для електромобілів "Тесла"

Він написав, що тепер під час спроби пограбування та у режимі "літньої безпеки" гратимуть твори Йоганна Себастьяна Баха, можливо, у рок-обробці.

Ілон Маск анонсував нові функції для електромобілів "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції