Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Електрокари Tesla почали "пукати" після оновлення

Електрокари можуть відтворювати шість "пуків" у різних частинах салону.

Після оновлення програмного забезпечення електрокари Tesla навчилися "пукати". У "режимі тестування викидів" можна навіть вибрати один із шести звуків або включити рандомний.

У мультимедійній системі також можна налаштувати, в якій саме частині салону прозвучить "пук", повідомляє Kevin Pereira у Twitter.

Всі звуки отримали назви пов'язані з компаніями Маска або функціями в автомобілях Tesla. Серед них є Not a Fart (в цьому році Маск продав партію вогнеметів під назвою Not a Flamethrower), Short Shorts Ripper (відсилається до торговців акціями без покриття), Falcon Heavy (велика ракета SpaceX).

Також є звук Ludicrous Fart (режим максимальної тяги уTesla називається Ludicrous Mode), Neurastink (Маску належить фірма Neuralink, що займається розробкою нейрокомп'ютерних інтерфейсів), Boring (натякає на тоннелепроходческую The Boring Company).

Сьома "клавіша" у хаотичному порядку відтворює один з попередніх звуків і називається "Я такий непередбачуваний" (i'm so random). Усіма "пуками" можна управляти зі смартфона.

Крім того, у налаштуваннях Tesla з'явився "романтичний" режим, в якому на екрані буде відображатися вогонь, який горить у каміні.

Нагадаємо, що в Hyundai придумали, як захистити машини від викрадень. Компанія дозволить розблокувати автомобілі відбитком пальця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції