Електрокари Tesla стали самостійнішими після оновлення автопілота

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автівки зможуть самостійно змінювати ряд і под'їздити до водія.

Компанія Tesla випустила два оновлень для електрокарів, які роблять автопілот більш розумним і діяльним.

Функції отримали назви Navigate on Autopilot та Enhanced Summon, пише Electrek.

Перше оновлення – це навігатор, який дозволяє електрокару не тільки утримуватися в обраній смузі, але і міняти рядність без підтвердження водія. Електроніка буде вибирати оптимальну смугу, виходячи із завантаженості дороги і низки інших факторів.

Автопілот Тесла_2
electrek

Друге оновлення Tesla тестує вже досить давно, і воно було доступне у вигляді бета-версії. Повноцінний режим Enhanced Summon дозволяє за допомогою смартфона наказати електрокару під'їхати до водія у потрібне місце на паркінгу.

Тобто, якщо власник електрокара залишив його у дальньому кутку стоянки або просто у незручному місці, то тепер не треба буде йти назад до нього. Судячи зі знімків, автомобілі зможуть їхати не тільки прямо, але і здійснювати повороти.

Автопілот Тесла_1
electrek

Раніше згадувалося, що Tesla офіційно представила Model Y, а також назвала ціни і потужність авто. Вартість електрокарів буде коливатися від 39 до 60 тисяч доларів.

Tesla офіційно презентувала електричний кросовер Model Y

У США презентували Tesla Model Y. Авто має функціонал кросовера, а їздить, як спорткар. У продажу новинка вчинити 2020 року і коштуватиме $39-60 тисяч. https://tsn.ua/auto/news/tesla-oficiyno-predstavila-model-y-nazvala-cini-i-potuzhnist-1312428.html

Опубліковано Авто.ТСН.иа П'ятниця, 15 березня 2019 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції